KOSZYK
Twój koszyk jest pusty
Ceny dla Ciebie | 40 zł na start | Wyjątkowe oferty - Zarejestruj się teraz
Oferty Pracy < wstecz
EASY SURF jest rozwijającą się firmą działającą aktywnie w branży związanej ze sportami takimi jak windsurfing, kitesurfing, stand up paddleboarding (SUP). Prowadzimy różne projekty i działania w wielu kanałach sprzedażowych, co daje doskonałą okazję do spełnienia się w środowisku biznesowym, równocześnie pozostając w kręgu zainteresowania sportami wodnymi.

W tej chwili poszukujemy osób na poniższe stanowiska (data aktualizacji 23.08.2017):​
Biuro Obsługi Klienta EASY SURF Shop

Zakres obowiązków:

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

  • Procesowanie wpływających zamówień.
  • Odpowiadanie na pytania klientów.
  • Organizacja dostaw i wysyłek.
  • Opieka po-sprzedażowa.
  • Przyjmowanie dostaw do programu magazynowego, fakturowanie i rozliczenia pieniężne.
  • Obsługa zwrotów i wymian.
  • Obsługa reklamacji.
  • Zarządzanie dostępnością towarów w panelu sklepowym.
  • Eksportowanie danych na inne platformy sprzedażowe.
  • Analiza, przetwarzanie danych oraz raportowanie.
Wymagania:

  • Doświadczenie przy obsłudze klienta.
  • Perfekcyjna znajomość języka angielskiego; drugi język będzie dodatkowym atutem.
  • Zdolności analityczne i umiejętność szybkiego procesowania danych.
  • Skrupulatność, rzetelność i kultura osobista.
  • Sprawna obsługa komputera.
  • Znajomość produktów branży Windsurfing i Kitesurfing nie jest wymagana ale będzie dodatkowym atutem.
Co oferujemy:

Pracę w młodym, dynamicznym zespole pasjonatów sportów wodnych przy projekcie związanym z rozwojem przedsięwzięć e-commerce oraz internacjonalizacją firmy.
Wynagrodzenie zgodne z zajmowanym stanowiskiem, z dopłatą zależną od zaangażowania, umiejętności i doświadczenia.
EASY SURF Shop oferuje pracę z szerokim przekrojem ekscytujących aktywności, ale która jest jednocześnie wymagająca i skłania do poświęceń.

Godziny pracy:

  • Pn – Pt, 8:00-16:00
Lokalizacja:

  • Siedziba EASY SURF Shop w Poznaniu, ul. Warszawska 39/41, 61-028 Poznań.
Aplikacje

Prześlij przekonujące zgłoszenie z czytelnym uzasadnieniem dlaczego twoja kandydatura jest najlepsza, załącz CV, referencje oraz jeśli to możliwe zdjęcie.

Kontakt do zgłoszeń Bartosz Grzesiek, bartek@easy-surfshop.pl.

Przesłanie aplikacji oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez EASY SURF zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do ich wglądu, poprawiania lub ich usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji w EASY SURF Shop i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych.

Szukasz czegoś więcej?
Najlepsze marki + WIĘCEJ