KOSZYK
Twój koszyk jest pusty
easy work

Content Creator – Sklep EASY-surfshop

Lokalizacja: Św. Michała 100, 61-005 Poznań

Data publikacji: 23.02.2023

  • Umowa o pracę lub kontrakt B2B
  • Pełen etat lub część etatu.
  • Praca stacjonarna lub zdalna (możliwość pracy z dowolnej lokalizacji).
  • Praca od zaraz.

Kogo szukamy?

Pasjonata - profesjonalistę – zajawkowicza (ona lub on), który chciałby połączyć pasję z marketingiem. Osobę, która dobrze orientuje się przynajmniej w dwóch, a najlepiej we wszystkich z tych sportów: windsurfing, kitesurfing, surfing, SUP, wing foiling. Nie musisz być mistrzem świata, ale szukamy surf maniaka 😊.

Twoje zadania:

  • Współtworzenie strategii marketingowej i contentowej - czyli o czym, w jakiej kolejności, jak i gdzie chcemy mówić.
  • Tworzenie konkretnych pomysłów / konceptów na komunikację w naszych kanałach komunikacji.
  • Pisanie, edytowanie, blogowanie i aktualizowanie treści: witryn internetowych, blogów, newsletterów, broszur i biuletynów.
  • Optymalizacja treści pod kątem SEO.
  • Tworzenie postów oraz innych formatów w mediach społecznościowych, zarządzanie kontami społecznościowymi, w tym również moderacja komentarzy i odpowiadanie na pytania użytkowników.
  • Tworzenie/współtworzenie filmów oraz wszelkie prace związane z montażem (np. dodawanie napisów).
  • Tworzenie/współtworzenie podcastów, obróbka i montaż.
  • Projektowanie grafik, wykresów i infografik.
  • Pisanie tekstów eksperckich stanowiących bazę do komunikacji w naszych kanałach. - Teksty eksperckie to teksty dotyczące windsurfingu, kitesurfingu, wing foilingu, surfingu i SUP (tematy: nowości sprzętowe, porównania produktów, poradniki, newsy, wywiady, testy).
  • Analiza działań oraz przygotowywanie rekomendacji przyszłych działań w oparciu o wyciągane wnioski.
  • Ścisła współpraca z działem marketingu.

Nasze oczekiwania:

  • Zainteresowanie przynajmniej dwoma, a najlepiej wszystkimi sportami: windsurfing, kitesurfing, surfing, SUP, wing foiling. Chęć zgłębiania każdej z dyscyplin, co przełoży się na jakość tworzonych treści tekstowych oraz video.
  • Kierunkowe wykształcenie i/lub doświadczenie (jako twórca treści tekstowych i video).
  • Posiadanie wysokich umiejętności językowych (język polski i angielski).
  • Łatwości w operowaniu słowem. Umiejętności tworzenia tekstów angażujących, mówiących językiem korzyści.
  • Analiza skuteczności tworzonych treści – umiejętność oceny efektywności tworzonych treści i ulepszanie ich.
  • Bycie na bieżąco z najnowszymi trendami – najbardziej chwytliwy content to taki, który jest na czasie, dlatego ważnym jest być na bieżąco z tym, co dzieje się na świecie i umiejętnie nawiązywać do tego.
  • Dobre rozumienie obszaru SEO i tworzenie tekstów “przyjaznych dla SEO”.
  • Znajomość programów i aplikacji pozwalających na tworzenie i obróbkę różnego rodzaju treści – contentu (Canva, pakiet Adobe).
  • Odpowiedzialności, rzetelności i samodzielności - chcemy abyś wziął/wzięła pełną odpowiedzialność za swoją pracę.
  • Proaktywności w codziennym działaniu to Ty musisz nadawać tempo i jakość swoim działaniom.

Co możemy Ci zaoferować?

  • Swobodną atmosferę – ekscytującą pracę wśród pasjonatów sportów wodnych.
  • Szkolenia - produktowe oraz związane z zajmowanym stanowiskiem.
  • Stabilność - umowę o pracę dającą stabilność lub współpracę w oparciu o umowę B2B lub umowę zlecenie, dające elastyczność.
  • Elastyczność - możliwość pracy na niepełny etat.
  • Dofinansowanie – wsparcie kursu języka angielskiego.
  • Konkretne zniżki - na zakup sprzętu sportowego z oferty naszej firmy.
  • Sprzęt testowy – możliwość wspólnego pływania na firmowym sprzęcie.
  • Wspólne wyjazdy - na testy sprzętu.
  • Dostęp do obiektów sportowych – w ramach karty Medicover Sport.
  • Dodatkowy urlop - bez względu na staż pracy każdemu oferujemy 26 dni.
  • Darmową kawę – bez limitu.

Jak aplikować?

Jeśli czujesz, że nasza oferta jest dla Ciebie, prześlij aktualne CV, wraz z czytelnym uzasadnieniem, dlaczego Twoja kandydatura jest najlepsza na adres: praca@easy-surfshop.pl. W tytule wiadomości podaj, na jakie stanowisko aplikujesz. Możesz również aplikować, klikając w poniższy przycisk.

PS. Abyśmy mogli poznać Cię bliżej, koniecznie dodaj do CV klauzulę o ochronie danych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę EASY SURF Bartosz Grzesiek w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."

easy work
easy work
Szukasz czegoś więcej?
Najlepsze marki + WIĘCEJ