KOSZYK
Twój koszyk jest pusty
easy work

Wdrożeniowiec e-commerce – Sklep EASY-surfshop

Lokalizacja: Św. Michała 100, 61-005 Poznań

Data publikacji: 23.02.2023

  • Umowa o pracę lub kontrakt B2B
  • Pełen etat lub część etatu.
  • Praca stacjonarna, hybrydowa lub zdalna (możliwość pracy z dowolnej lokalizacji).
  • Praca od zaraz.

Kogo szukamy?

Przede wszystkim komputerowego maniaka, dla którego praca ze sporą bazą danych jest chlebem powszednim. Jeśli do tego któryś z uwielbianych przez nas sportów wodnych jest Ci bliski, to poczujesz się u nas, jak ryba w wodzie!

Twoje zadania:

  • Dbanie o prezentację produktów na stronie.
  • Wdrażanie produktów na stronę internetową sklepu w języku polskim oraz angielskim.
  • Wdrażanie produktów do marketplace (Allegro, Decathlon, Empik itp.).
  • Masowa edycja danych i parametrów produktów w bazach danych.
  • Dbanie o poprawność językową opisów wdrażanych produktów.
  • Uzupełnianie zdjęć oraz opisów produktów.
  • Wyłapywanie i korekta błędów w kartach produktów (nazwach, opisach, cenach, zdjęciach).

Nasze oczekiwania:

  • Znajomość e-commerce i platform sprzedażowych.
  • Bardzo sprawna obsługa komputera.
  • Znajomość pakietu Office i płynne poruszanie się w Excelu.
  • Umiejętność pracy na dużych bazach danych.
  • Zdolności organizacyjne.
  • Samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie.
  • Wysoka kultura osobista.
  • Znajomość języka polskiego i angielskiego w mowie i piśmie (w pracy będziesz pracował z tekstem).
  • Mile widziane: znajomość Baselinker, Allegro, Mirakl, język HTML, podstawy SEO.

Co możemy Ci zaoferować?

  • Swobodną atmosferę – ekscytującą pracę wśród pasjonatów sportów wodnych.
  • Szkolenia - produktowe oraz związane z zajmowanym stanowiskiem.
  • Stabilność - umowę o pracę dającą stabilność lub współpracę w oparciu o umowę B2B lub umowę zlecenie, dające elastyczność.
  • Elastyczność - możliwość pracy na niepełny etat.
  • Dofinansowanie – wsparcie kursu języka angielskiego.
  • Konkretne zniżki - na zakup sprzętu sportowego z oferty naszej firmy.
  • Sprzęt testowy – możliwość wspólnego pływania na firmowym sprzęcie.
  • Wspólne wyjazdy - na testy sprzętu.
  • Dostęp do obiektów sportowych – w ramach karty Medicover Sport.
  • Dodatkowy urlop - bez względu na staż pracy każdemu oferujemy 26 dni.
  • Darmową kawę – bez limitu.

Jak aplikować?

Jeśli czujesz, że nasza oferta jest dla Ciebie, prześlij aktualne CV, wraz z czytelnym uzasadnieniem, dlaczego Twoja kandydatura jest najlepsza na adres: praca@easy-surfshop.pl. W tytule wiadomości podaj, na jakie stanowisko aplikujesz. Możesz również aplikować, klikając w poniższy przycisk.

PS. Abyśmy mogli poznać Cię bliżej, koniecznie dodaj do CV klauzulę o ochronie danych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę EASY SURF Bartosz Grzesiek w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."

easy work
easy work
Szukasz czegoś więcej?
Najlepsze marki + WIĘCEJ