KOSZYK
Twój koszyk jest pusty
3 maja sklep nieczynny. Wracamy do pracy w poniedziałek 6 maja.

Sprzedawca-Doradca Klienta – sklep stacjonarny w Poznaniu

Kogo szukamy?

Pasjonata - profesjonalisty – zajawkowicza (ona lub on). Osobę, która dobrze orientuje się przynajmniej w jednym z tych sportów: windsurfing, kitesurfing, surfing, SUP, wing foiling. Nie musisz być mistrzem świata, wystarczy, że jesteś maniakiem wodnej przygody!
Ale to nie wszystko – szukamy osób ze smykałką sprzedawcy – osób, które dobrze radzą sobie w rozmowie z klientem i nastawione są na jego potrzeby.

Twoje zadania:

  • Najlepsza obsługa klienta oraz sprzedaż sprzętu wodnego: windsurfing, kitesurfing, SUP, surfing, akcesoria oraz pianki neoprenowe.

  • Dbałość o relacje z dotychczasowymi klientami sklepu w Poznaniu.

  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów poprzez współudział w lokalnych akcjach promocyjnych i testach sprzętu.

  • Odpowiedzialność za najwyższe standardy ekspozycji.

  • Tworzenie ofert handlowych i wycen.

  • Realizacja transakcji sprzedaży, obsługa kasy fiskalnej i fakturowanie, obsługa zwrotów i przyjmowanie reklamacji.

  • Współpraca z Brand Managerem przy prowadzeniu polityki cenowej sklepu.

  • Współpraca z działem marketingu przy prowadzeniu kampanii wizerunkowych sklepu w social mediach i realu.

Nasze oczekiwania:

  • Znajomość branży sportów wodnych, w szczególności kitesurfing, windsurfing, SUP.

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie. Dodatkowe języki mile widziane.

  • Doświadczenie w pracy jako sprzedawca. Umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne. Umiejętności prowadzenia rozmów handlowych.

  • Orientacja na potrzeby klienta.

  • Bardzo sprawna obsługa komputera.

  • Zdolności organizacyjne, samodzielność, odpowiedzialność, zaangażowanie.

  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

  • Wysoka kultura osobista.

Co możemy Ci zaoferować?

  • Swobodną atmosferę – ekscytującą pracę wśród pasjonatów sportów wodnych.

  • Szkolenia - produktowe oraz związane z zajmowanym stanowiskiem.

  • Nasze doświadczenie w e-commerce – działamy z internetową dystrybucją sprzętu sportowego już od 22 lat.

  • Dopasowanie - umowę o pracę, lub kontrakt B2B.

  • Elastyczność - możliwość pracy hybrydowej – okazjonalnie zdalnie z innej lokalizacji.

  • Dofinansowanie – wsparcie kursu języka angielskiego.

  • Konkretne zniżki - na zakup sprzętu sportowego z oferty naszej firmy.

  • Sprzęt testowy – możliwość korzystania i testowania sprzętu do windsurfingu, SUP i Wing Foilingu.

  • Wspólne wyjazdy - na testy sprzętu, na wspólne pływanie.

  • Dostęp do obiektów sportowych – w ramach karty Medicover Sport.

  • Darmową kawę – bez limitu.

Jeśli czujesz, że ta oferta jest dla Ciebie to na adres: praca@easy-surfshop.pl prześlij zgłoszenie z czytelnym uzasadnieniem dlaczego Twoja kandydatura jest najlepsza oraz koniecznie załącz aktualne CV.

PS. Abyśmy mogli poznać Ciebie bliżej koniecznie dodaj do CV klauzulę o ochronie danych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę EASY SURF Bartosz Grzesiek w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."

Szukasz czegoś więcej?
Najlepsze marki + WIĘCEJ